chervoni_korali (chervoni_korali) wrote,
chervoni_korali
chervoni_korali

 • Mood:

Літня осінь

Є чимало людей, яких дощ за вікном надихає. Мене він надихав перших кілька хвилин, особливо раділа за грядки на городі, які дуже потребували дощу. Все. Більше він мені не подобається. В хаті холодно і сиро. Мерзну в ноги і руки. Без грілки взагалі неможливо заснути. Працездатність - на нульовій позначці. Настрій - відсутній. Таке враження, що я передчасно впадаю у зимову сплячку. Я знаю, що гарячий серпень ще повернеться. Просто оте очікування якесь нестерпне.
Вранці зайшла в гості коліжанка. Вона якраз повернулася з Карпат. Принесла мені жменю духмяного чебрецю і пахучої ожини. Тішуся тими подарунками, як найбільшими скарбами. Чебрець вже сохне в кухні на мотузку. Буде зимою ароматний чайок.
Я зрозуміла, що до осені я ще зовсім не готова. Нехай не поспішає...
Знайшла декілька листівок із зображенням Львова. Може, хтось хоче отримати "Привіт зі Львова"? Пишіть, я з радістю надішлю :-) 
Tags: Такі діли
Subscribe

 • А що всередині?

  Так смачно поласувала черешнями і тільки наприкінці побачила, що вони з хробачками... Так би мовити - для любителів м’ясного :-)

 • Не тішить

  Мені знову можна їсти шоколад і пити каву. Що я останнім часом і ввела знову у свій раціон. Але! Як це не прикро, та очікуваної радості і…

 • Диванні новини

  Гріх скаржитись, друзі телефонують часто, розпитують про самопочуття і розповідають новини з Великої землі (це я так тепер кажу, бо геть не знаю, що…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments