chervoni_korali (chervoni_korali) wrote,
chervoni_korali
chervoni_korali

 • Mood:

Літня осінь

Є чимало людей, яких дощ за вікном надихає. Мене він надихав перших кілька хвилин, особливо раділа за грядки на городі, які дуже потребували дощу. Все. Більше він мені не подобається. В хаті холодно і сиро. Мерзну в ноги і руки. Без грілки взагалі неможливо заснути. Працездатність - на нульовій позначці. Настрій - відсутній. Таке враження, що я передчасно впадаю у зимову сплячку. Я знаю, що гарячий серпень ще повернеться. Просто оте очікування якесь нестерпне.
Вранці зайшла в гості коліжанка. Вона якраз повернулася з Карпат. Принесла мені жменю духмяного чебрецю і пахучої ожини. Тішуся тими подарунками, як найбільшими скарбами. Чебрець вже сохне в кухні на мотузку. Буде зимою ароматний чайок.
Я зрозуміла, що до осені я ще зовсім не готова. Нехай не поспішає...
Знайшла декілька листівок із зображенням Львова. Може, хтось хоче отримати "Привіт зі Львова"? Пишіть, я з радістю надішлю :-) 
Tags: Такі діли
Subscribe

 • Хм...

  Любити світ таким, яким він є. Навіть за такої погоди...

 • Усіляке

  Можна сказати, що сьогодні я виспалась, незважаючи на недоспані години вночі... Приємно розплющувати очі і бачити, що за вікном так само світить…

 • Прощальна записка для Осені

  Прощавай, Осене! Ти була цьогоріч неповторна, чарівна, мила - просто найкраща. Саме за такою тобою я сумуватиму... Я знаю, що Зима стукає в двері…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments